Pákový kávovar Sencor SES 1710BK
Domov » Biela technika » Malé spotrebiče » Kuchynské spotrebiče » Kávovary » Recenzia: Pákový kávovar Sencor SES 1710BK: Perfektný spoločník kávičkára

Recenzia: Pákový kávovar Sencor SES 1710BK: Perfektný spoločník kávičkára

Každému milovníkovi kávy by mohol pákový kávovar Sencor SES 1710BK priniesť nevyčerpateľný zdroj radosti. Tento elegantný kávovar sa vyznačuje vysokým tlakom 15 barov, čo zaručuje profesionálnu kvalitu espresso pri príprave z pohodlia domova. Pozrime sa bližšie na niektoré z jeho úžasných vlastností.

Čo sa môžete dozvedieť o pákovom kávovare Sencor SES 1710BK

Kľúčové vlastnosti kávovaru Sencor SES 1710BK

Vysoký tlak 15 barov: Zaručuje profesionálnu kvalitu espresso a bohatú chuť kávy.

Funkcia krátkeho predsparenia: Pre hlbšiu extrakciu kávy a vynikajúcu chuť espresso.

Rýchla príprava kávy: Vďaka vysokému tlaku a efektívnemu ohrevnému systému je príprava kávy s kávovarom Sencor SES 1710BK rýchla a efektívna.

Vyhrievaná kovová doska pre predhrievanie šálok: Zabezpečuje, že váš nápoj zostane teplý dlhšiu dobu a chráni pred ochladením.

Odnímateľná nádržka na vodu s objemom 1,5 litra: Umožňuje jednoduché dolievanie vody a čistú manipuláciu.

Dizajn vhodný do každej domácnosti: Elegantný a kompaktný dizajn, ktorý sa hodí do rôznych kuchýňskych prostredí.

Jednoduché ovládanie: Užívateľsky priateľný dizajn a intuitívne ovládanie umožňujú jednoduchú prípravu kávy.

Odkvapkávacia miska: Uľahčuje čistenie a udržiavanie čistoty okolia kávovaru.

Pákový kávovar Sencor SES 1710BK

Tlakové čerpadlo 15 barov

S tlakovým čerpadlom dosahujúcim 15 barov nemusíte viac chodiť do kaviarne, aby ste si dopriali šálku kvalitného espressa. Sencor SES 1710BK umožňuje intenzívnu extrakciu kávy, čím vytvára bohatú a plnú chuť kávy.

Funkcia krátkeho predsparenia

Táto funkcia je zlatým klincom pre dokonalé espresso. Krátke predsparovanie zabezpečuje, že každá kvapka kávy je dôkladne extrahovaná, čo vedie k hlbokému a bohatému aromatickému zážitku.

Pákový kávovar Sencor SES 1710BK
Pákový kávovar Sencor SES 1710BK

Otočná parná tryska

Milovníci mliečnych kávových nápojov ocenia otočnú parnú trysku, ktorá umožňuje jednoduché a efektívne vytváranie kremovej peny pre latte alebo cappuccino. Sencor SES 1710BK zabezpečuje, že váš každodenný kávový rituál bude skutočným potešením.

Vyhrievaná kovová doska pre predhrievanie šálok

Nikdy viac nechcete trpieť studenými šálkami, ktoré ochladzujú váš milovaný nápoj. Sencor SES 1710BK je vybavený vyhrievanou kovovou doskou, ktorá predhreje šálky a udržuje váš nápoj dlhšie teplý.

Pákový kávovar Sencor SES 1710BK
Pákový kávovar Sencor SES 1710BK

Moderný dizajn pre každú domácnosť

Okrem svojich vynikajúcich funkcií sa Sencor SES 1710BK môže pochváliť aj moderným a elegantným dizajnom, ktorý skvele zapadne do akejkoľvek domácnosti. Jeho kompaktné rozmery a štýlový vzhľad robia z tohto kávovaru skutočného kráľa kuchyne.

S pákovým kávovarom Sencor SES 1710BK si môžete užívať perfektnú šálku kávy kedykoľvek budete mať chuť, bez toho aby ste museli opustiť pohodlie vášho domova. S jeho spoľahlivým výkonom a štýlovým dizajnom je tento kávovar ideálnym spoločníkom pre každého vášnivého kávičkára.

Výhody

 • Profesionálna kvalita kávy: S tlakom 15 barov a funkciou krátkeho predsparenia poskytuje vynikajúcu kvalitu espresso.
 • Pohodlné použitie: Jednoduché ovládanie a praktické funkcie ako otočná parná tryska a vyhrievaná kovová doska pre predhrievanie šálok.
 • Moderný dizajn: Elegantný a kompaktný dizajn, ktorý zapadne do každej domácnosti.
 • Rozsiahla výbava: Odnímateľná nádržka na vodu s objemom 1,5 l, dodatočné miesto pre veľké hrnčeky a indikátor hladiny vody.
 • Jednoduché čistenie: Odnímateľné časti a odkvapkávacia miska uľahčujú čistenie kávovaru
 • Vynikajúca hodnota za peniaze: Kávovar Sencor SES 1710BK poskytuje vysokú kvalitu kávy a širokú škálu funkcií za rozumnú cenu, čím je skvelou investíciou do kávového zážitku doma.
 • Jednoduchá údržba a čistenie: Odnímateľné časti a odkvapkávacia miska robia údržbu a čistenie kávovaru Sencor SES 1710BK rýchlym a jednoduchým procesom.
 • Možnosť prípravy mnohých kávových špecialít: Okrem tradičného espressa ponúka možnosť prípravy rôznych mliečnych kávových nápojov ako latte či cappuccino vďaka otočnej parnej tryske.

Nevýhody

 • Obmedzená teplotná kontrola: Kávovar nemá možnosť nastavenia teploty vody, čo môže ovplyvniť niektoré kávové nápoje.
 • Chýbajúce pokročilé funkcie: Nie je vybavený funkciami ako napríklad automatické odvápňovanie alebo možnosť nastavenia teploty.

Hodnotenie: Pákový kávovar Sencor SES 1710BK

Výkon a kvalita kávy: Pákový kávovar Sencor SES 1710BK dosahuje vysoký tlak 15 barov, čo zaručuje profesionálnu kvalitu espresso. Funkcia krátkeho predsparenia prispieva k hlbšej extrakcii kávy, čo zlepšuje chuť a arómu.

Používateľská pohodlie: Tento kávovar je ľahko ovládateľný a ponúka praktické funkcie ako otočná parná tryska a vyhrievaná kovová doska na predhriatie šálok. Odnímateľné časti zaisťujú jednoduché čistenie.

Dizajn a konštrukcia: Sencor SES 1710BK sa vyznačuje moderným a elegantným dizajnom, ktorý sa hodí do akejkoľvek domácnosti. Robustná konštrukcia a kompaktné rozmery pridávajú na trvácnosti a praktickosti.

Funkčnosť a výbava: Kávovar je vybavený dôležitými funkciami ako otočná tryska na paru, odnímateľná nádržka na vodu s objemom 1,5 l, a možnosť použitia mletej kávy. Okrem toho ponúka aj dodatočné miesto pre veľké hrnčeky a indikátor hladiny vody.

Hodnota za peniaze: Vzhľadom na svoje funkcie, výkon a dizajn je pákový kávovar Sencor SES 1710BK vhodnou investíciou pre každého milovníka kávy.

Celkové hodnotenie: 4.5/5

Pákový kávovar Sencor SES 1710BK je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí chcú doma pripravovať výbornú kávu s profesionálnou kvalitou. S vysokým tlakom, praktickými funkciami a elegantným dizajnom ponúka vynikajúcu hodnotu za peniaze. Odporúčame ho pre každú domácnosť, kde sa ocení skvelá káva každý deň.

Kde kúpiť kávovar Sencor SES 1710BK

Vývoj ceny pákového kávovaru Sencor SES 1710BK

Technické parametre pákového kávovaru Sencor SES 1710BK:
 • Tlak: 15 bar
 • Typ espressa: Pákové
 • Displej: Nie
 • Funkcia horúca voda: Áno
 • Tryska na paru: Áno
 • Auto-cappuccino: Nie
 • Nahrievanie šálok: Áno
 • Aróma systém: Nie
 • Objem zásobníka vody: 1,5 l
 • Kávomlynček: Nie
 • Použitie mletej kávy: Áno
 • Automatické prepláchnutie: Áno
 • Auto odvápňovanie: Áno
 • Príkon: 1 140 W
 • Rozmery (V x Š x H): 33 cm x 29 cm x 32 cm

Tieto technické parametre zabezpečujú, že pákový kávovar Sencor SES 1710BK poskytuje spoľahlivý výkon a vynikajúcu funkcionalitu, čo ho robí ideálnym doplnkom do každej domácnosti pre milovníkov skvelej kávy.

Často kladené otázky o pákovom kávovare Sencor SES 1710BK

Ako funguje pákový kávovar Sencor SES 1710BK?

Pákový kávovar Sencor SES 1710BK využíva tlak 15 barov na extrakciu kávy a má funkciu krátkeho predsparenia pre optimálnu chuť espresso.

Je možné používať mletú kávu s týmto kávovarom?

Áno, kávovar Sencor SES 1710BK je navrhnutý na použitie s mletou kávou.

Je možné nastaviť teplotu vody?

Nie, kávovar nemá možnosť nastavenia teploty vody.

Ako sa čistí pákový kávovar Sencor SES 1710BK?

Kávovar má odnímateľnú odkvapkávaciu misku a vyberateľnú nádržku na vodu, čo uľahčuje čistenie. Odporúča sa pravidelné prepláchnutie systému.

Môže tento kávovar používať väčšie hrnčeky?

Áno, kávovar má dodatočné miesto pre veľké hrnčeky.

Je tento kávovar vhodný aj na prípravu mliečnych kávových nápojov?

Áno, kávovar je vybavený otočnou parnou tryskou, ktorá umožňuje pripraviť kvalitnú penu pre latte či cappuccino.

Ako dlho trvá ohrev vody a príprava pary?

Ohrev vody a príprava pary závisí od konkrétnych podmienok a nastavení, ale kávovar dosahuje vysoký výkon a rýchlo dosiahne požadovanú teplotu.


Publikovaný

v