Bella Pico 2G kuchynský robot
Domov » Biela technika » Malé spotrebiče » Kuchynské spotrebiče » Kuchynské roboty » Recenzia: Kuchynský robot Bella Pico 2G: Nový štandart výkonu

Recenzia: Kuchynský robot Bella Pico 2G: Nový štandart výkonu

V dnešnom hektickom svete, kde čas je cenným tovarom, je dôležité mať spoľahlivého pomocníka v kuchyni, ktorý vám ušetrí čas a úsilie. A práve tu vstupuje na scénu Klarstein Bella Pico 2G – kuchynský robot, ktorý prináša spojenie výkonu, kapacity a efektivity do vášho každodenného varenia.

Čo sa môžete dozvedieť o robote Bella Pico 2G

Kľúčové Vlastnosti

Kompaktný Dizajn:
S kompaktnými rozmermi a elegantným vzhľadom sa ľahko zmestí do každej kuchyne, dodávajúc jej moderný nádych.

Rôzne Príslušenstvo:
S miešacím hákom, miešacou metličkou a šľahačom prichádza robot s rôznymi nástavcami, čo umožňuje spracovanie rôznych typov cesta a zmesí.

Veľká Kapacita: S objemom 5 litrov ponúka dostatok priestoru na prípravu väčších porcií, čo je ideálne pre rodiny alebo príležitostné podujatia.

Jednoduché Čistenie: Materiály ako plast ABS a nehrdzavejúca oceľ sú ľahko umývateľné, čo zjednodušuje čistenie po varení.

Multifunkčné Rameno: Odblokovací mechanizmus umožňuje jednoduché nasadenie a manipuláciu s miešacou nádobou, čo zvyšuje pohodlie pri používaní.

Mixovacia Nádoba z Nehrdzavejúcej Ocele: Robustná nádoba z nehrdzavejúcej ocele je odolná a ľahko sa čistí, čo zabezpečuje dlhodobú použiteľnosť a hygienu.

Bezpečné Upevnenie: S 4 prísavkami zabezpečuje stabilné umiestnenie robota na pracovnej ploche, čím sa minimalizuje riziko nehôd.

Výkon: S 1300 W / 1,6 PS a 6 úrovňami výkonu spolu s pulznou funkciou poskytuje robot dostatočnú silu na mixovanie aj miešanie rôznych ingrediencií.

Kuchynský robot Bella Pico 2G

Výkon, Ktorý Zvládne Všetko

S výkonom 1300 W / 1,6 PS ponúka Bella Pico 2G 6 úrovní výkonu spolu s pulznou funkciou, čo z neho robí špičkového hráča v oblasti mixovania a miešania. Či už ide o jemné miešanie cesta alebo dôkladné spracovanie ťažkých zmesí, tento robot zvládne každú úlohu s ľahkosťou a presnosťou.

Súlad s Chuťou a Kapacitou

Jeho mixovacia nádoba z nehrdzavejúcej ocele spolu s príslušenstvom ponúka nekonečné možnosti varenia. Objem 5 litrov zabezpečuje, že máte dostatok priestoru na prípravu aj najväčších porcií, čo je ideálne pre rodiny alebo príležitostné večierky. Navyše, s mixovacou nádobou z nehrdzavejúcej ocele a príslušenstvom, ktoré je ľahko umývateľné, je čistenie po varení rýchle a jednoduché.

Kuchynský robot Bella Pico 2G
Kuchynský robot Bella Pico 2G

Dizajn Pre Vašu Kuchyňu

Okrem svojho výkonu a spoľahlivosti Bella Pico 2G prináša aj štýlový dizajn, ktorý sa hodí do každej kuchyne. Jeho kompaktné rozmery a elegantný vzhľad znamenajú, že sa ľahko zmestí do akéhokoľvek prostredia, pričom dodáva vašej kuchyni moderný nádych.

Klarstein Bella Pico 2G je skutočným pomocníkom v každej kuchyni. S jeho vysokým výkonom, veľkou kapacitou a elegantným dizajnom je pripravený zvládnuť akúkoľvek výzvu v kuchyni. Ak hľadáte spoľahlivého a výkonného asistenta, Bella Pico 2G je to pravé riešenie pre vás.

Výhody

 • Jednoduchá obsluha: Intuitívne ovládanie a kompaktný dizajn robia z Bella Pico 2G priateľa každej kuchyne.
 • Robustný konštrukcia: Kvalitné materiály a pevná konštrukcia zaisťujú dlhú životnosť a odolnosť voči každodennému používaniu.
 • Veľká kapacita: Objemná mixovacia nádoba umožňuje spracovanie väčších porcií jedla, čo je ideálne pre rodinné aj spoločenské podujatia.
 • Vysoký výkon: Silný motor a variabilita rýchlosti zaručujú efektívne a spoľahlivé výsledky pri mixovaní a miešaní.
 • Kompaktný dizajn: S elegantným a priestorovo úsporným dizajnom sa ľahko zmestí do akéhokoľvek kuchynského prostredia, čím šetrí miesto na pracovnej doske.

Nevýhody

 • Žiadne: Tento kuchynský robot je komplexným a spoľahlivým produktom, ktorý ponúka výhody bez zjavných obmedzení.

Hodnotenie robota Bella Pico 2G

Výkon a Výkonnosť: 5/5
S výkonom 1300 W a 6 úrovňami rýchlosti s pulznou funkciou, Bella Pico 2G sa javí ako vysoko výkonný kuchynský pomocník. To znamená, že je schopný zvládnuť širokú škálu úloh mixovania a miešania s ľahkosťou a presnosťou.

Kapacita a Dizajn: 5/5
S objemom 5 litrov v mixovacej nádobe a kompaktným dizajnom, tento robot ponúka dostatok kapacity na prípravu väčších porcií jedla, pričom zároveň šetrí miesto vo vašej kuchyni. Jeho elegantný vzhľad a robustná konštrukcia robia z Bella Pico 2G nielen výkonný nástroj, ale aj štýlový doplnok do každej kuchyne.

Jednoduchosť Obsluhy: 5/5
S jednoduchým ovládaním a príslušenstvom je tento robot vhodný pre používateľov všetkých úrovní zručností. Či už ste začiatočník alebo skúsený kuchár, s Bella Pico 2G môžete ľahko dosiahnuť skvelé výsledky.

Celkové Hodnotenie: 5/5
Celkovo by sme mohli hodnotiť kuchynský robot Bella Pico 2G ako vynikajúci produkt, ktorý ponúka spojenie výkonu, kapacity a efektivity. Kuchynský robot Bella Pico 2G je atraktívnou voľbou pre každú domácnosť alebo profesionálne prostredie.

Kde kúpiť Kuchynský robot Bella Pico 2G

Vývoj ceny robota Bella Pico 2G

Technické Parametre robota Bella Pico 2G:
 • Rozmery: Kuchynský robot má približné rozmery 22,5 x 32,5 x 38 cm
 • Hmotnosť: 3,7 kg
 • Napájanie: Pracuje na napätí 220-240 V~ a frekvencii 50/60 Hz, čo znamená, že je kompatibilný so štandardnými elektrickými sietami.
 • Materiály: Misa je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje odolnosť voči korózii a ľahké čistenie. Puzdro je vyrobené z plastu ABS, čo je pevný a odolný materiál.
 • Výkon: 1300 watt
 • Typ sieťovej zástrčky: typ C (CEE 7/17) obrysovú zásuvku, čo je štandardná zásuvka v Európe.
 • Dĺžka kábla: 100 cm

Často kladené otázky o robote Bella Pico 2G

Aké množstvo jedla môže kuchynský robot Bella Pico 2G zvládnuť?

Bella Pico 2G má mixovaciu nádobu s objemom 5 litrov, čo znamená, že je schopný zvládnuť väčšie množstvo cesta, cestovín alebo iných zmesí.

Je kuchynský robot Bella Pico 2G jednoduchý na použitie?

Áno, Bella Pico 2G je navrhnutý s jednoduchým ovládaním a príslušenstvom, čo z neho robí vhodný pomocník pre používateľov všetkých úrovní skúseností.

Aké bezpečnostné funkcie má Bella Pico 2G?

Kuchynský robot Bella Pico 2G je vybavený ochrannými prísavkami, ktoré zabezpečujú bezpečné postavenie počas prevádzky. Okrem toho má aj ochranu proti striekajúcej vode.

Aký je rozdiel medzi pulznou funkciou a bežnými nastaveniami rýchlosti?

Pulzná funkcia poskytuje krátke miešacie impulzy, čo je užitočné pre krátke miešanie alebo dôkladné zmiešanie zložiek. Nastavenia rýchlosti umožňujú kontrolovať rýchlosť mixovania podľa konkrétnych požiadaviek receptu.

Aký je materiál mixovacej nádoby?

Mixovacia nádoba je vyrobená z robustnej nehrdzavejúcej ocele, čo zaručuje odolnosť a dlhú životnosť.

Je možné získať náhradné diely pre Bella Pico 2G?

Áno, náhradné diely ako šľahacia metlička, hnetací hák alebo miešacia metlička sú k dispozícii ako príslušenstvo a môžu byť zakúpené samostatne.

Aké sú rozmery a hmotnosť tohto robota?

Robot Bella Pico 2G má rozmery 22,5 x 32,5 x 38 cm a jeho hmotnosť je približne 3,7kg


Publikovaný

v