Pákový kávovar Klarstein Arabica Comfort
Domov » Biela technika » Malé spotrebiče » Kuchynské spotrebiče » Kávovary » Recenzia: Klarstein Arabica Comfort: Pákový kávovar pre Perfektný Zážitok z Kávy

Recenzia: Klarstein Arabica Comfort: Pákový kávovar pre Perfektný Zážitok z Kávy

Pre tých, ktorí si užívajú lahodnú chuť kávy a sú vášnivými znalcami, je tu pákový kávovar Klarstein Arabica Comfort. S výkonom 1350 W a tlakom 20 barov ponúka tento kávovar všetko, čo potrebujete na prípravu dokonalej šálky espresa, cappuccina alebo latte macchiata. Jeho dotykový ovládací panel s LED displejom robí ovládanie jednoduchým a intuitívnym.

Čo sa môžete dozvedieť o Klarstein Arabica Comfort

Kľúčové Vlastnosti

Vysoký tlak čerpadla: S tlakom čerpadla až 20 barov Arabica Comfort zabezpečuje optimálnu extrakciu kávy a bohatú cremu, čo je kľúčové pre lahodné espresso.

Flexibilita v príprave kávy: Tento kávovar je kompatibilný s mletou kávou aj kávovými kapsulami, čo umožňuje užívateľom variabilitu vo výbere ich obľúbených kávových zŕn.

Jednoduché ovládanie: S dotykovým ovládacím panelom a LED displejom je Arabica Comfort ľahko ovládateľný, čím sa zjednodušuje proces prípravy kávy.

Individuálne nastaviteľná mliečna pena: 90° tryska na penenie z nehrdzavejúcej ocele umožňuje užívateľom prispôsobiť mliečnu penu ich preferenciám, čím sa dosahuje dokonalý cappuccino alebo latte macchiato.

Ohrievač šálok: Prítomnosť ohrievača šálok na hornej strane zabezpečuje, že šálky sú pred použitím teplé, čo pomáha zachovať teplotu kávy dlhšie.

Ľahké čistenie: S odnímateľnou nádržkou na vodu a umývateľnou odkvapkávacou mriežkou je Arabica Comfort jednoduchý na údržbu a čistenie.

Elegantný dizajn: S moderným a elegantným dizajnom je tento kávovar nielen funkčným doplnkom kuchyne, ale aj esteticky príjemným zariadením.

Rozmery a kompaktný dizajn: S rozmiermi 21 x 31 x 40 cm (s držiakom sita) a 21 x 31 x 29 cm (bez držiaku sita) sa Arabica Comfort ľahko zmestí na väčšinu kuchynských plôch a nezaberá príliš veľa miesta.

Pákový kávovar Klarstein Arabica Comfort

Vysoký výkon a tlak

S výkonom 1350 wattov a tlakom 20 barov ponúka Arabica Comfort výnimočnú silu a výkon pre extrakciu bohatých chutí a aróm kávy. Bez ohľadu na vaše preferencie získate vždy šálku plnú intenzívneho zážitku.

Prvotriedna mliečna pena

Jednou z najvýznamnejších vlastností je 90° tryska na penenie z nehrdzavejúcej ocele, ktorá umožňuje ľahké a rýchle vytvorenie lahodnej mliečnej peny. S odnímateľnou nádržkou na mlieko môžete individuálne regulovať vašu mliečnu penu podľa vašich preferencií.

Pákový kávovar Klarstein Arabica Comfort
Pákový kávovar Klarstein Arabica Comfort

Flexibilita v použití

Arabica Comfort je flexibilný v použití. Môžete si vybrať medzi použitím mletej kávy alebo praktických kávových kapsúl, čo zabezpečí, že každý si príde na svoje.

Jednoduché ovládanie a údržba

S dotykovým ovládacím panelom a LED displejom je ovládanie Arabica Comfort jednoduché a intuitívne. Okrem toho je čistenie jednoduché vďaka odnímateľnej 1,8-litrovej nádržke na vodu a umývateľnej odkvapkávacej mriežke.

Pákový kávovar Klarstein Arabica Comfort

Klarstein Arabica Comfort je spoľahlivým spoločníkom pre váš každodenný kávový rituál. Svojim výkonom, jednoduchým ovládaním a elegantným dizajnom zabezpečí, že si vychutnáte každú šálku kávy ako nikdy predtým.

Výhody

 • Vysoký tlak čerpadla a výkon: S tlakom čerpadla až 20 barov a výkonom 1 350 W zaručuje Arabica Comfort vynikajúcu extrakciu kávy a bohatú cremu.
 • Flexibilita v príprave kávy: Kávovar je kompatibilný s mletou kávou aj kávovými kapsulami, čo poskytuje užívateľom širokú škálu možností.
 • Jednoduché ovládanie a čistenie: Dotykový ovládací panel s LED displejom uľahčuje ovládanie, zatiaľ čo odnímateľné komponenty ako nádržka na vodu a odkvapkávacia mriežka zjednodušujú čistenie.
 • Individuálne nastaviteľná mliečna pena: 90° tryska na penenie z nehrdzavejúcej ocele umožňuje prípravu dokonalej mliečnej peny, čo je ideálne pre milovníkov kávových špecialít ako cappuccino a latte macchiato.
 • Ohrievač šálok: Prítomnosť ohrievača šálok na hornej strane zabezpečuje, že šálky sú pred použitím teplé, čo prispieva k zachovaniu teploty kávy.

Nevýhody

 • Žiadne

Hodnotenie pákového kávovaru Arabica Comfort:

Spokojnosť s výkonom: Arabica Comfort poskytuje vysoký výkon a tlak s tlakom čerpadla až 20 barov a výkonom 1 350 W, čo zaručuje kvalitnú extrakciu kávy a bohatú cremu.

Pohodlie používania: S dotykovým ovládacím panelom a LED displejom je ovládanie tohto kávovaru jednoduché a intuitívne. Odnímateľná nádržka na vodu a nádržka na mlieko umožňujú pohodlnú prípravu kávy a jednoduché čistenie.

Kvalita prípravy kávy: Arabica Comfort umožňuje prípravu lahodného espresa, cappuccina a latte macchiata jedným stlačením tlačidla. 90° tryska na penenie z nehrdzavejúcej ocele zabezpečuje prvotriednu mliečnu penu, čím pridáva na kvalite a autenticite prípravy.

Flexibilita použitia: Kávovar je kompatibilný s mletou kávou aj kávovými kapsulami, čo poskytuje používateľom flexibilitu pri príprave ich obľúbených nápojov.

Dizajn a rozmery: S elegantným dizajnom a kompaktnými rozmiermi kávovar zapadne do každej kuchyne a prinesie do nej štýlový prvok.

Celkové hodnotenie: 4.8/5
Pákový kávovar Arabica Comfort od značky Klarstein je skvelou voľbou pre vášnivých milovníkov kávy, ktorí hľadajú kvalitu, pohodlie a flexibilitu pri príprave svojich obľúbených kávových nápojov. S vysokým výkonom, jednoduchým ovládaním a kvalitnou prípravou kávy ponúka nezabudnuteľný kávový zážitok v pohodlí domova.

Kde kúpiť kávovar Klarstein Arabica Comfort

Vývoj ceny kávovaru Klarstein Arabica Comfort

Technické parametre pákového kávovaru Klarstein Arabica Comfort:
 • Tlak čerpadla: 20 barov
 • Odnímateľná nádrž na vodu: Kapacita 1,8 litra
 • Výkon: 1 350 W
 • 90° tryska na penenie: Vyrobená z nehrdzavejúcej ocele
 • Kompatibilita: Vhodné pre mletú kávu a kávové kapsuly
 • Odnímateľná nádržka na mlieko
 • Ovládanie: Dotykový panel s LED displejom
 • Čistenie: Odkvapkávacia mriežka je umývateľná
 • Ohrievač šálok: Disponuje ohrievačom šálok na hornej strane
 • Napájanie: 220–240 V~ | 50/60 Hz
 • Rozmery s držiakom sita: 21 x 31 x 40 cm (Š x V x H)
 • Rozmery bez držiaku sita: 21 x 31 x 29 cm (Š x V x H)
 • Dĺžka kábla: Približne 80 cm
 • Hmotnosť: Približne 4,5 kg

Obsah balenia:

 • 1 x pákový kávovar na espresso
 • 1 x portafilter
 • 2 x sitová vložka
 • 1 x odmerka
 • Návod na obsluhu v niekoľkých jazykoch

Často kladené otázky (FAQ) o pákovom kávovare Klarstein Arabica Comfort:

Pre koho je pákový kávovar Klarstein Arabica Comfort určený?

Klarstein Arabica Comfort je ideálny pre vášnivých milovníkov kávy, ktorí si užijú lahodné espresso, cappuccino a latte macchiato doma.

Aký je tlak čerpadla u tohto kávovaru?

Klarstein Arabica Comfort disponuje tlakom čerpadla až 20 barov, čo zaručuje kvalitnú extrakciu kávy a bohatú cremu.

Je možné používať kávové kapsuly s týmto kávovarom?

Áno, kávovar Klarstein Arabica Comfort je vybavený funkcionalitou na používanie kávových kapsúl, čo zaručuje flexibilitu pri príprave kávy.

Ako je riešená príprava mliečnej peny s týmto kávovarom?

Kávovar Klarstein Arabica Comfort má 90° trysku na penenie vyrobenú z nehrdzavejúcej ocele, ktorá umožňuje jednoduchú prípravu dokonalej mliečnej peny pri príprave cappuccina a latte macchiata.

Ako je jednoduché udržiavať tento kávovar v čistote?

Klarstein Arabica Comfort je navrhnutý s ohľadom na jednoduché čistenie. Odnímateľná nádržka na vodu a umývateľná odkvapkávacia mriežka zjednodušujú údržbu a čistenie.

Aké sú rozmery tohto kávovaru?

Pákový kávovar Klarstein Arabica Comfort má rozmery 21 x 31 x 40 cm s držiakom sita a 21 x 31 x 29 cm bez držiaku sita.

Ako dlhý je napájací kábel?

Kávovar Klarstein Arabica Comfort je dodávaný s napájacím káblom o dĺžke približne 80 cm, čo zabezpečuje dostatočný dosah k elektrickej zásuvke.

Aké sú možnosti ohrievania šálok s týmto kávovarom?

Klarstein Arabica Comfort je vybavený ohrievačom šálok na hornej strane, čo zabezpečuje teplé šálky pre vašu kávu.


Publikovaný

v