Štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent
Domov » Dom a záhrada » Záhrada » Záhradné drviče vetiev » Elektrický drvič konárov: Recenzia na Güde GH 2800 Super Silent

Elektrický drvič konárov: Recenzia na Güde GH 2800 Super Silent

Ak hľadáte spoľahlivého pomocníka pri likvidácii záhradného odpadu, štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent je práve to, čo potrebujete. Svojou vysokou efektivitou a tichým chodom ponúka množstvo výhod pre každého záhradníka.

Čo sa môžete dozvedieť o Güde GH 2800 Super Silent

Kľúčové vlastnosti

Vysoký výkon: Elektrický motor s príkonom 2 800 W zabezpečuje silný a spoľahlivý výkon pre efektívne spracovanie záhradného odpadu.

Účinný drviaci mechanizmus: Robustný frézovací valec s 8-reznými nožmi dokáže spracovať drevnatý materiál s priemerom vetvy až do 45 mm, čím umožňuje efektívnu likvidáciu rôznych typov záhradného odpadu.

Nízka hlučnosť: S hladinou hluku len 90 dB(A) je štiepkovač pomerne tichý, čo zabezpečuje minimálne rušenie počas práce na záhrade a umožňuje komfortnú manipuláciu.

Bezpečnostné prvky: Prítomnosť poistky proti preťaženiu a náhlemu rozbehu, ako aj funkcie spätného chodu, zvyšujú bezpečnosť prevádzky a zabraňujú možným úrazom.

Praktické funkcie: Samosťahovanie vetiev, nastavenie veľkosti štiepok a dostatočne veľký zberný box zabezpečujú pohodlnú manipuláciu a efektívne zber a odvoz štiepok.

Odolná konštrukcia: Robustný skelet z odolného plastu a oceľový podvozok zabezpečujú dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku štiepkovača aj pri náročnejšom použití.

Stupeň krytia IP24: Certifikácia IP24 zaručuje ochranu štiepkovača proti striekajúcej vode, čím umožňuje bezpečné použitie v rôznych poveternostných podmienkach.

Prenosnosť: Pevný podstavec s transportnými kolesami a pohodlné madlo umožňujú jednoduché premiestňovanie štiepkovača po záhrade alebo medzi rôznymi miestami práce.

Štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent

Likvidácia záhradného odpadu s ľahkosťou

Güde GH 2800 Super Silent je štiepkovač navrhnutý na ekologickú likvidáciu drevnatých materiálov, ako sú vetvy, výhony živých plotov, tŕnisté kríky a korene. S priemerom vetiev do 45 mm nezostane žiadny záhradný odpad nedotknutý. S robustným frézovacím valcom s 8-reznými nožmi a automatickým vťahovaním rezaného materiálu sa práca stáva jednoduchou a efektívnou.

Tichý a spoľahlivý výkon

Jednou z najvýraznejších vlastností tohto štiepkovača je jeho extrémne tichý chod s hladinou hluku len 90 dB(A). To znamená, že môžete pracovať na svojej záhrade bez obáv z rušenia susedov. Kvalitný indukčný motor s výkonom 2 800 W zaisťuje spoľahlivý výkon a rýchle spracovanie záhradného odpadu.

Štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent
Štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent

Bezpečná a pohodlná prevádzka

Güde GH 2800 Super Silent je nielen výkonný, ale aj bezpečný nástroj. S poistkou proti preťaženiu a náhlemu rozbehu, ako aj funkciou spätného chodu na rýchle uvoľnenie zablokovaného valca, je manipulácia s týmto štiepkovačom bezpečná a jednoduchá. Navyše, robustný skelet z odolného plastu a oceľový podvozok zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku.

Jednoduché ovládanie a praktické príslušenstvo

Štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent je vybavený samosťahovaním vetiev, zberným boxom s objemom 60 litrov a transportnými kolesami pre pohodlné premiestňovanie. S možnosťou voliteľného nastavenia veľkosti štiepok a jednoduchým ovládaním je tento štiepkovač ideálnym pomocníkom pre každého záhradníka.

Štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent

Güde GH 2800 Super Silent je spoľahlivý a výkonný štiepkovač, ktorý je ideálnym riešením pre likvidáciu záhradného odpadu. S jeho tichým chodom, bezpečnou prevádzkou a jednoduchým ovládaním je práca na záhrade efektívna a pohodlná. Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre spracovanie záhradného odpadu, Güde GH 2800 Super Silent je správna voľba.

Výhody

 • Vysoký výkon: Elektrický motor s príkonom 2 800 W zabezpečuje efektívne a spoľahlivé spracovanie záhradného odpadu.
 • Účinnosť: Robustný frézovací valec s 8-reznými nožmi dokáže spracovať drevnatý materiál s priemerom vetvy až 45 mm.
 • Nízka hlučnosť: S hladinou hluku len 90 dB(A) je štiepkovač relatívne tichý, čo minimalizuje rušenie pri práci na záhrade.
 • Bezpečnosť: Prítomnosť poistky proti preťaženiu, náhlemu rozbehu a funkcie spätného chodu zvyšujú bezpečnosť prevádzky.
 • Praktické príslušenstvo: Samosťahovanie vetiev, box na drvinu, vtláčadlo a nastavenie veľkosti štiepok zabezpečujú pohodlnú manipuláciu a efektívne spracovanie záhradného odpadu.
 • Odolná konštrukcia: Robustný skelet z odolného plastu a oceľový podvozok zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku.

Nevýhody

 • Elektrický pohon: Štiepkovač vyžaduje prítomnosť elektrickej energie, čo môže obmedziť jeho použitie v oblastiach s obmedzeným prístupom k elektrickej sieti.

Hodnotenie štiepkovača Güde GH 2800 Super Silent:

Výkon:
Štiepkovač disponuje výkonným elektrickým motorom s príkonom 2 800 W, čo zabezpečuje efektívne a spoľahlivé spracovanie záhradného odpadu.

Účinnosť:
Vďaka robustnému frézovaciemu valcu s 8-reznými nožmi štiepkovač účinne spracúva drevnatý materiál s priemerom vetvy až 45 mm.

Hlučnosť:
Hladina hluku štiepkovača len 90 dB(A), čo znamená, že je relatívne tichý a nevytvára výrazné rušenie pri práci na záhrade.

Bezpečnosť:
Prítomnosť poistky proti preťaženiu a náhlemu rozbehu, ako aj funkcie spätného chodu zvyšujú bezpečnosť prevádzky tohto štiepkovača.

Praktickosť:
Štiepkovač je vybavený praktickým príslušenstvom, vrátane samosťahovania vetiev, boxu na drvinu, vtláčadla a nastavenia veľkosti štiepok, čo zabezpečuje pohodlnú manipuláciu a efektívne spracovanie záhradného odpadu.

Odolnosť a dizajn:
Robustný skelet z odolného plastu a oceľový podvozok zaručujú dlhú životnosť a spoľahlivú prevádzku. Farebné vyhotovenie sivo-modro-čierno-priehľadné dodáva štiepkovaču moderný vzhľad.

Celkové hodnotenie: 9/10
Štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent sa ukazuje ako spoľahlivý a efektívny pomocník pri likvidácii záhradného odpadu. S vysokým výkonom, účinnosťou, nízkou hlučnosťou a praktickým príslušenstvom je ideálnym riešením pre každého záhradníka. Bezpečnostné prvky a odolná konštrukcia zaručujú nielen pohodlnú, ale aj bezpečnú prevádzku.

Vývoj ceny

Technické parametre štiepkovača Güde GH 2800 Super Silent:
 • Pohon: Elektrický
 • Drviaci mechanizmus: Fréza
 • Maximálny priemer vetvy: 45 mm
 • Materiál: Kov, Plast
 • Príkon: 2 800 W
 • Maximálne otáčky: 2 800 ot./min
 • Hladina hluku: 90 dB(A)
 • Objem priestoru na drť: 60 l

Rozmery:

 • Výška: 860 mm
 • Šírka: 42,5 mm
 • Hĺbka: 620 mm

Funkcie a príslušenstvo:

 • Samosťahovanie vetiev
 • Box na drvinu
 • Vtláčadlo
 • Nastavenie veľkosti štiepok

Ďalšie vlastnosti:

 • Farba: Sivo-modro-čierno-priehľadná
 • Stupeň krytia: IP24 (ochrana proti striekajúcej vode)
 • Hmotnosť: 29,5 kg

Tieto technické parametre spolu s uvedenými vlastnosťami robia štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent spoľahlivým a efektívnym nástrojom na likvidáciu záhradného odpadu.

Často kladené otázky (FAQ) o štiepkovači Güde GH 2800 Super Silent:

Aký je maximálny priemer vetvy, s ktorým si poradí štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent?

Štiepkovač zvládne vetvy do priemeru 45 mm, čím pokrýva väčšinu bežných veľkostí záhradného odpadu.

Aký je hlavný pohon tohto štiepkovača?

Štiepkovač je poháňaný elektrickým motorom, čo zabezpečuje spoľahlivý výkon a efektívnu likvidáciu záhradného odpadu.

Ako hlučný je štiepkovač Güde GH 2800 Super Silent?

Hladina hluku štiepkovača je len 90 dB(A), čo znamená, že je pomerne tichý a nevytvára výrazné rušenie pri práci na záhrade.

Aký je objem priestoru na drť štiepkovača?

Štiepkovač disponuje priestorom na drť s objemom 60 litrov, čo umožňuje pohodlné zber a odvoz štiepok.

Je možné nastaviť veľkosť štiepok pomocou tohto štiepkovača?

Áno, štiepkovač je vybavený nastavením veľkosti štiepok, čo umožňuje prispôsobiť veľkosť štiepok podľa potreby.

Aké príslušenstvo je súčasťou dodávky štiepkovača?

Štiepkovač je dodávaný s príslušenstvom vrátane samosťahovania vetiev, boxu na drvinu, vtláčadla a nastavenia veľkosti štiepok, čo zabezpečuje pohodlnú a efektívnu manipuláciu s nástrojom.

Aká je hmotnosť štiepkovača Güde GH 2800 Super Silent?

Štiepkovač má hmotnosť 29,5 kg, čo umožňuje jednoduchú manipuláciu a prenášanie po záhrade.

Aké bezpečnostné prvky má štiepkovač pre užívateľa?

Štiepkovač je vybavený poistkou proti preťaženiu a náhlemu rozbehnutiu, ako aj funkciou spätného chodu na uvoľnenie zablokovaného valca, čím zabezpečuje bezpečnú prevádzku pre užívateľa.


Publikovaný

v